Vnútorné látkové tienenie

Látkové rolety – stálice tieniacej techniky

Klasickým systémom tienenia, ktorý je na trhu už mnoho rokov, sú látkové rolety. Ľahko sa ovládajú a môžete si vybrať zo širokej škály dekorov. Od kvetinových, cez pruhované až po odvážne geometrické tvary. Látkové rolety sa dodávajú v rôznych farbách, takže ich môžete prispôsobiť akémukoľvek interiéru a stanú sa nepostrádateľným prvkom vášho domova.

Jednoduchá údržba
Ak uprednostňujete moderný, minimalistický štýl, látkové rolety sú tou správnou voľbou. Údržba roliet je minimálna, látka má antistatický povrch, ktorý odpudzuje prachové častice. Môžete ho utrieť vlhkou handričkou alebo prachovkou.

Plisé žalúzie

Vytvárajte tienenie podľa nálady

ŠIROKÁ ŠKÁLA FARIEB A DEKOROV

Výnimočne flexibilný, elegantný a vysoko dekoratívny prvok pre vaše okná. Žalúzie Plisé sú veľmi účinným, dokonalým a estetickým spôsobom tienenia. Materiál na tienenie je špeciálna plisovaná tkanina. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb látok je plisovaná žalúzia veľmi elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

Rolety plisé s priepustnosťou svetla

Priepustnosť svetla plisovaných žalúzií závisí od výberu odtieňa a hrúbky látky. Do spální sa odporúčajú tmavšie a hrubšie tkaniny, aby sa dosiahlo maximálne zatemnenie miestnosti. Na druhej strane, do obývacích izieb sú vhodnejšie slabšie tkaniny so svetlejšími tónmi. Môžete si vybrať nielen zo širokej škály odtieňov, ale aj dekorov látok.

V interiéri pôsobí zaujímavým dojmom a jeho najväčšou výhodou je, že ho môžete voľne zasúvať a vysúvať v dvoch smeroch. Takto môžete na oknách vytvoriť tienenie v závislosti od množstva slnečného svetla alebo momentálnej nálady.

Roleta DEN/NOC s ovládaním svetla

Denná/nočná roleta prekonala všetky nedostatky klasickej rolety – t. j. možnosť regulácie priepustnosti svetla do interiéru. Môžete si vybrať z veľkého množstva farieb a vzorov. Roleta ako dizajnový prvok, ktorý sa hodí do každého moderného interiéru.

Ako funguje denná/nočná roleta?
Denná/nočná roleta je podobná látkovej rolete, ale na rozdiel od nej sú pruhy látky dvojito vedené a striedajú sa v nich priehľadné a nepriehľadné pruhy. Odtiaľ pochádza názov rolety. Prenos svetla možno regulovať pomocou nekonečnej reťaze.

Rolety sú k dispozícii v dvoch verziách:
Uzavretý systém – tkanina je skrytá pod hliníkovým bubnom (kazetou),
Otvorený systém – nie je obmedzený hrúbkou tkaniny,