Siete proti hmyzu

Okenné siete proti hmyzu

Sú najefektívnejšou ochranou proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Okenné siete patria medzi najpredávanejšie typy sietí z našej ponuky. Sú určené pre montáž na všetky typy okien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu, máme v ponuke 7 typov háčikov pod číslami 0, 12, 17, 20, 23, 25, 30, čo znamená hrúbka vonkajšie falcu pre zachytenie háčiku, a samozrejme sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame si naše siete doladíte ku každému oknu.

Vyrábame sieťky pre hliníkové okná, plastové okná a drevené okná.

Dverové siete proti hmyzu

Profil extrudovaných sieťových dverí je vyrobený z kvalitne spracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Tento ponúka najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí. Montáž je jednoduchá – uchytením na pánty, ktoré ponúkame v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení. Dizajnovo jedinečné prevedenie predelu, nám nahradzuje vonkajšie madlá čo pôsobí estetickejšie.

Vyrábame sieťky pre hliníkové dvere, plastové dvere a drevené dvere.

Plisé siete proti zmyzu

MODERNÝ DIZAJNOVÝ PRVOK PROTI OBŤAŽUJÚCEMU HMYZU

Plisované siete na dvere sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Nie sú len ochranou pred nepríjemným hmyzom, ale dodávajú priestoru aj veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. Skladané siete predstavujú modernú ochranu interiéru pred nežiaducim hmyzom. Elegantný dizajn plisovanej siete je veľmi dekoratívny. Umožňuje bezbariérový prechod von